Langue

Language not available Language not available Language not available

Cette publication n’est pas disponible dans votre langue. Voici d’autres suggestions :

Nadchodzą okazje: na Twitchu zaczyna się właśnie Sezon Bitsów

Nov 21 2018 - By Twitch

Szykuj się na szerzenie świątecznej radości dzięki cheerom.

__Zaczynając od teraz, aż do 27 grudnia na Twitchu będzie trwał Sezon Bitsów — to trzy wyjątkowe oferty, dzięki którym możesz zdobyć ekstra Bitsy i podzielić się nimi ze znajomymi. Albo zatrzymać je dla siebie… Dodatkowo w jednej z trzech ofert możesz pomóc w ufundowaniu darowizny dla Direct Relief, ogólnoświatowej organizacji humanitarnej, a przy tym wesprzesz swoich ulubionych streamerów.

Oto, na czym polegają te oferty i kiedy możesz ich oczekiwać:

Od teraz do Cybernetycznego Poniedziałku, 21–26 listopada

Od 10 AM PT 21 listopada do 11:59 PM PT 26 listopada kup 2500 Bitsów w specjalnej cenie 25 dolarów ORAZ odbierz 200 ekstra Bitsów, które możesz dać znajomemu… albo zostawić je sobie. Każdy, kto skorzysta z tej oferty, 29 listopada otrzyma e-mailem kod aktywacji Bitsów. Jedna osoba może skorzystać z tej oferty tylko raz.

Wyprzedaż bluz z kapturem Twitcha, 3 grudnia

Kup bluzę z kapturem Twitcha w sklepie Twitcha 3 grudnia (12:01AM — 11:59PM PT) i odbierz 1500 Bitsów, które 5 grudnia zostaną przesłane na twój adres e-mail Amazon! Ta oferta jest ważna tylko przez jeden dzień, więc jej nie przegap! Jedna osoba może skorzystać z tej oferty tylko raz.

Pora na świąteczne prezenty, 12–27 grudnia

Gdy na dowolnym kanale Twitcha wykorzystasz Bitsy do cheerowania z użyciem etykietki #Charity albo wykorzystasz niestandardową cheermotikonę Charity, przelejemy na rzecz organizacji Direct Relief 0,20 dolara za każde 100 wykorzystanych Bitsów. Ponadto odblokujesz niestandardową, charytatywną odznakę na czacie. Oczywiście twórcy, których wspierasz, wciąż uzyskają swoje normalne dochody z Bitsów! Pora na świąteczne prezenty zacznie się o 12:01AM PT 12 grudnia i zakończy o11:59PM PT 27 grudnia.

Często zadawane pytania

P: Czy Święty Mikołaj istnieje naprawdę?

O: Tego… Następne pytanie.

P: Co muszę zrobić, aby skorzystać z poszczególnych promocji?

O: Od 21.11 do Cybernetycznego Poniedziałku: kup Bitsy gdziekolwiek na Twitchu i wybierz opcję 2500 Bitsów za 25 dolarów. Swój kod otrzymasz e-mailem 29 listopada. Jest ograniczenie do jednego zakupu na konto i mogą obowiązywać dodatkowe warunki.

Wyprzedaż bluz z kapturem Twitcha: po prostu zrealizuj zakup dowolnej bluzy z kapturem na naszej stronie 3 grudnia, a 5 grudnia otrzymasz e-mailem unikalny kod na 1500 darmowych Bitsów. Obowiązuje ograniczenie do jednego kodu na konto Amazon niezależnie od liczby kupionych bluz.

Pora na świąteczne prezenty: w dniach 12–27 grudnia cheeruj na dowolnym kanale Twitcha z etykietką #Charity lub użyj cheermotikony Charity, a przelejemy na rzecz organizacji Direct Relief 0,20 dolara za każde 100 Bitsów, do maksymalnej kwoty 500 000 dolarów. Twórca, którego wspierasz, wciąż otrzyma pełny udział w dochodach ze sprzedaży.

P: Czy te oferty są dostępne globalnie?

O: Te oferty dostępne są wszędzie tam, gdzie dostępne są strony Twitcha i Amazon.

P: Czy jest limit określający, ile razy mogę skorzystać z tych promocji?

O: W przypadku ofert trwających od 21 listopada do 26 listopada możesz kupić tylko jeden pakiet Bitsów. W przypadku oferty na bluzy z kapturem obowiązuje ograniczenie do jednego darmowego pakietu 1500 Bitsów na konto Amazon, niezależnie od liczby zakupionych bluz. W akcji charytatywnej trwającej od 12 do 27 grudnia możesz brać udział tak często, jak chcesz! Twitch wpłaci darowiznę w maksymalnej wysokości 500 tysięcy dolarów.

P: Których kanałów to dotyczy?

Możesz wykorzystywać Bitsy do cheerowania na dowolnym kanale Partnera lub Towarzysza.

P: Dokonałem zakupu. Kiedy otrzymam moje Bitsy?

O: Jeśli zakup został dokonany w dniach 21–26 listopada, 29 listopada kod na Bitsy zostanie wysłany na twój adres e-mail Twitcha. Jeśli 3 grudnia kupiłeś bluzę z kapturem, 5 grudnia kod na Bitsy zostanie wysłany na twój adres e-mail Amazon.

P: A co z podatkami i VAT-em?

O: Zniżka dotyczy ceny podstawowej Bitsów przed naliczeniem wszelkich opłat podatkowych i VAT-u.

P: Kiedy dokładnie będzie się to odbywać?

O: Od 21.11 do Cybernetycznego Poniedziałku: od 10 AM PT 21.11.2018 do 11:59 PM PT 26.11.2018.

Wyprzedaż bluz z kapturem Twitcha: od 12:01 AM PT do 11:59 PM PT 3 grudnia.

Pora na świąteczne prezenty: od 12:01AM PT 12.12.2018 do 11:59PM PT 27.12.2018.

P: Czy obejmuje to zakupy i cheerowanie w aplikacjach Twitcha na Androidzie i iOS?

O: Tak, wszystkie oferty dostępne są na Androidzie i iOS.

P: Czym jest cheerowanie?

O: Cheerowanie za pomocą Bitsów to metoda na wspieranie streamerów i świętowanie najlepszych momentów razem ze społecznością, a wszystko to bezpośrednio na czacie. Cheer stanowi wiadomość na czacie wykorzystującą Bitsy. Emotikony bitów mogą być używane pojedynczo, wszystkie naraz lub po kilka. Pamiętaj jednak, że połączenie wielu to więcej wsparcia i fajniejsze animowane emotikony!

P: Jak wysłać cheer?

O: Pełny przewodnik cheerowania znajdziesz tutaj.

P: Czy jeśli cheeruję, wykorzystując etykietkę #Charity, streamer wciąż otrzyma pełny udział, tak jak normalnie?

O: Oczywiście, w końcu to pora dawania prezentów! My przelejemy darowiznę dla Direct Relief, a streamer, którego wesprzesz, otrzyma pełną kwotę zysków.

P: Czym jest Direct Relief?

O: Direct Relief to organizacja humanitarna aktywna we wszystkich 50 stanach i ponad 80 krajach. Jej misją jest poprawianie stanu zdrowia i życia ludzi dotkniętych ubóstwem lub w sytuacjach kryzysowych — niezależnie od polityki, wyznania lub możliwości finansowych tych osób. Więcej na temat tej organizacji dowiesz się tutaj.

P: Gdzie są moje promocyjne Bitsy?

O: Jeśli zakup został dokonany w dniach 21–26 listopada, 29 listopada kod na Bitsy zostanie wysłany na twój adres e-mail Twitcha. Jeśli 3 grudnia kupiłeś bluzę z kapturem, 5 grudnia kod na Bitsy zostanie wysłany na twój adres e-mail Amazon.

W przypadku zakupów dokonanych w dniach 21–26 listopada wszystkie e-maile zostaną wysłane na twój zweryfikowany e-mail Twitcha, zapisany w pliku. Jeśli chcesz otrzymać Bitsy, twój adres e-mail musi być zweryfikowany w dniu zakupu. Aby upewnić się, że adres e-mail jest zweryfikowany, wykonaj kroki podane tutaj. Jeśli podasz nieprawidłowy adres e-mail, nie będziemy mogli przekazać ci promocyjnych Bitsów.

W przypadku zakupu bluz z kapturem dokonanego 3 grudnia wszystkie e-maile wysyłane są na zapisany w pliku adres e-mail Amazon.

P: Pomocy, otrzymany kod na Bitsy nie działa!

O: Upewnij się, że nikt inny nie skorzysta z twojego kodu. Kody są jednorazowego użytku.

P: Kiedy wygasną kody na Bitsy?

O: Twój kod na Bitsy wygaśnie o 11:59 PM PT 31 marca 2019 r. Pamiętaj, by do tego czasu wpisać swój kod tutaj.

P: Nie mam prawidłowego adresu e-mail w pliku i nie otrzymałem Bitsów.

O: W przypadku zakupów dokonanych w dniach 21–26 listopada zgodnie z warunkami oferty upewnij się, że twój adres e-mail Twitcha jest zweryfikowany w dniu zakupu. Umożliwi to otrzymanie kodu na promocyjne Bitsy. W przypadku zakupu bluz z kapturem dokonanego 3 grudnia, e-mail został wysłany na twój adres e-mail Amazon.

P: Gdzie jest moja odznaka Charity?

O: Twoja odznaka Charity powinna być dostępna po kilku sekundach od wykorzystania cheeru, ale czasami może następować niewielkie opóźnienie. Jeśli po kilku minutach twoja odznaka nie pojawi się, upewnij się, że została wybrana spośród dostępnych odznak.

Ta oferta jest ograniczona czasowo. Twitch zastrzega sobie prawo do modyfikowania lub anulowania oferty w dowolnym momencie. Oferta obejmuje tylko produkty i zawartość cyfrową sprzedawaną przez Twitch Inc. (szukaj oznaczenia „sprzedawane przez Twitcha” na stronie informacji o produkcie lub zawartości). Produkty i zawartość cyfrowa sprzedawane przez sprzedawców zewnętrznych lub inne podmioty Amazon nie są objęte tą promocją. Zawartość cyfrowa i usługi podlegają warunkom zasad sprzedaży i warunkom dopuszczalnego używania punktów Bits. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta jest ograniczona do jednego klienta na konto. Jeśli chcesz otrzymać Bitsy [w Czarny Piątek], musisz zweryfikować swój adres e-mail przed dokonaniem zakupu, aby móc otrzymać kod aktywacyjny. Oferty nie można łączyć z innymi ofertami. Każda promocja dotyczy tylko wskazanych przedmiotów. Jeśli oferta ma wymagania dotyczące minimalnej kwoty zakupu, wówczas podatki, opłata za transport i obsługę oraz opłata za opakowanie na prezent nie są doliczane do minimalnej kwoty zakupu. Jeśli oferta obejmuje towary fizyczne, kod promocyjny dotyczy tylko przedmiotów kupionych w jednym zamówieniu i wysłanych w jednej wysyłce na ten sam adres. Oferty nie można odsprzedawać. Jeśli dowolny z produktów lub zawartość powiązana z ofertą zostaną zwrócone, kwota refundacji będzie równa kwocie zapłaconej za produkt lub usługę, zgodnie z odpowiednimi zasadami refundacji. Zniżka wynikająca z oferty zostanie proporcjonalnie rozłożona pomiędzy wszystkie przedmioty promocyjne wchodzące w skład twojego zamówienia. Jeżeli naruszysz którykolwiek z warunków oferty, oferta będzie nieważna. Darmowe produkty są dostępne do wyczerpania zapasów. Nie możemy udzielić gwarancji zrealizowania oferty w przyszłości w przypadku przedmiotów promocyjnych, których zapasy zostały wyczerpane.

Autres news...